Mysterius

Oficjalne Forum Gildii "Mysterius"


#1 2010-03-18 21:45:00

 pein1nagato

Użytkownik

25959183
Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 27
Punktów :   

Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Cherie- miła, mądra, silna i doświadczona wojowniczka
Amoon- spoko koleś:) często gadamy na tej stronce i muszę powiedzieć że jest naprawdę fajny
Pablooo- znamy się bardzo słabo- 1 rozmowa na metku i 1 na stronce. Nie mogę wiec dużo o nim powiedzieć ale nic do niego nie mam
Qara- bardzo sympatyczna koleżanka. Często rozmawiamy w grze i jestem naprawdę szczęśliwy że ją poznałem. Często urządzamy sobie mały turniej (3 walki) różnie się to kończy czasem ona wygrywa czasem ja Myślę że jest super a każdy kto ma coś do niej niech się 2 razy zastanowi czy warto robić sobie ze mnie wroga. Qara jakby Cię który denerwował szepnij do mnie koleś ma po łbie o de mnie i od kumpli (+58 lvle)
Baybus-spotkałem się z nim 2 razy trochę gadaliśmy nic do niego nie mam.
To tyle wy też piszcie o znajomych z gildii:) mam nadzieję że wyżej wymienione przeze mnie osoby nie zapomną o mnie Pozdrawiam wszystkich!

Offline

 

#2 2010-04-14 10:23:59

Qara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 40
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

bardzo fajne były te turnieje z peinem sympatyczny z niego chłopak
Keneth tez jest spoko ale prawie zwsze wygrywa:P
Pablo fajnie sie gada ale pvp nie polecam nie ma szns z nim
Cherie ehhh przez nia jestem w gildi , super rozmowy, ekspienie , pojedynki przegrane ale z honorem
Amoona słabo znam
Bybus lubie tego dokucznego dzieciaka:P
Creative spoko koles


Qara - wojownik uniwersalny (do wszystkiego i do niczego:PP)

Offline

 

#3 2010-04-18 13:05:42

Capek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

W grze z gildii miałem przyjemność poznać tylko Pabloo... spoko ziom i najlepszy kumpel w Metina jakiego kiedykolwiek miałem:)
niestety reszty a przede wszystkim Cherie nie miałem przyjemności poznać:( Pozdrawiam wszystkich:)

Offline

 

#4 2010-04-18 13:54:05

 amoon

http://www.mooncostumes.com/img/Bankaiitchi.gif

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Cherie, Cherie... a ja? przeciez dostane depresji przez takie pomijanie mojej osoby ;P he he...


http://images47.fotosik.pl/91/700fe589f3b07aa2.jpeg

JUTRO To DZIŚ
TYLE ŻE JUTRO!

Offline

 

#5 2010-04-18 18:04:22

Capek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

NO dobra dobra ciebie tez nie miałem przyjemności poznać a szkoda.. pozdro xD

Offline

 

#6 2010-04-18 23:42:01

 amoon

http://www.mooncostumes.com/img/Bankaiitchi.gif

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Teraz to juz za pozno. normalnie poczulem sie pominiety i tak sie bede czul. O! he he panie Capek


http://images47.fotosik.pl/91/700fe589f3b07aa2.jpeg

JUTRO To DZIŚ
TYLE ŻE JUTRO!

Offline

 

#7 2010-04-19 10:28:09

 Pablooo

Administrator

8227228
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Ale temat juhu juhu to ja zaczne juz w takim razie ;]
Amoon ->NIE ZNAM to od niego sie zaczelo,pamietam dobrze.mialem z 28 lvl jak poznalem pod lochem malp.to on mnie wkrecil do tej gildii.co tu duzo gadac no swoj chlop malo z kim sie siedzialo do poznej nocy i gadalo tak jak z nim.
dzieki Amoonowi poznalem lejdi Cherie;]]] rozpisywac sie nie bede o tym jaka to wspaniala i szlachetna wojka...NIE.tu raczej chodzi o to jaka fajna z niej dziewczyna.gra jak gra ale osobowowsc sie liczy;] dziewczyna ktora sprawia ze grajac z nia czuje sie jakby sie ja znalo w realu i to od dawna.full spontan i energia i to 2 osobliwosc z nocnego trijo tak ze tak od tej dwojki sie zaczelo i nie bede im juz slodzil oni wszystko wiedza i tak dobrze
Lecmy dalej ;]
Qara-> o tak ta postac nalezy do grona "bliskich znajomych" zawsze chetna do gadania,pomocy i wspolnej gry.Szacun spory,a jesli chodzi o pvp...no coz Qarka  nic Ci na to nie poradze ale spoko wbijaj lvl to sie zobaczy ;]
Problemy z cenami w sklepach mam..to fakt ale zawsze moge liczyc na rade i wpsparcie Kenetcha.to tez swoj chlop.jeden z najlepszych ninja wojownikow jakich znam;]dobry gracz ale tez wporzadku chlopak.kolejny z elity tej naszej gildii ;p
Eh Capek [*] (nie to ze nie zyje ) ale zrezygnowal z gry bo ma inne wazniejsze zadanie na ten rok...i dobrze ze potrafil.co tu duzo gadac , moglem poznac go wczesniej.super ziomek,mozna powiedziec TOP10 najlepszych ziomali w mietku.mam nadzieje ze powroci to dla niego zrobilem militara
chcialem zakonczyc liste gildiowych ludkow ale musze wspomniec o wspanialym graczy jakim jest baybus ;];];];] kazdy wie co to za postac ale tak czy siak lubie malego ;] taki nasz gildiowy katownik ;D
Zalozyciel tego tematu,pein..hm gadalem z raz moze dwa.takze malo moge powiedziec ale wwidze ze chwali sie tymi kolegami z duzych lvl (58+lvl) nie wiem jak na was ale na mnie to jakos wrazenia nie robi ale niech mu bedzie ;]
Creativ gral i juz nie gra;] moze wroci ,a jak wroci to powiem moze cos wiecej po za tym ze spoko koles
no to basta z tym gadaniem ;] ale sie rozpisalem.jak kogos pominalem to sorry;]



Sura - Pablooo

Offline

 

#8 2010-04-20 21:07:00

 amoon

http://www.mooncostumes.com/img/Bankaiitchi.gif

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Normalnie sie wzruszylem
jak juz Pablowski napisal poznalismy sie pod lochem malp, wypadalo by nadmienic ze poznala nas jego kolezanka z reala a moja z metka: Betatka. Byl wtedy taki narwancem co, co chwila chcial isc do lochow choc dostawal tam niezly wpiernicz ;P A co do nocnego trio... echhh... tesknie za tamtymi czasami jak nie wiem co. Mam nadzieje ze jak Cherie wroci to znow wroca te nocne potyczki i pvp bez broni Wiectak dla podsumowania to pan Pablooo jest rewelacyjna osoba do rozmow zarowno rozrywkowych jak i powaznych:) wielkie YO dla Ciebie facet.

a co do reszty ekipy w tym przedewszystkim Cherie... pozostawie to na inne nostalgiczne dni do opisania bo za duzo by bylo na raz


http://images47.fotosik.pl/91/700fe589f3b07aa2.jpeg

JUTRO To DZIŚ
TYLE ŻE JUTRO!

Offline

 

#9 2010-04-24 14:40:41

Cherie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Hej plotkarze

Temat rzeka, jak widzę, więc i ja dołącze kilka słów od siebie

Amoon- To od niego wszystko się zaczęło poznaliśmy się jeszcze na niskich lvl coś tak koło 30 i przegadaliśmy chyba z tysiąc godzin, wspaniały facet, chętny do pomocy i ogólnie super gość, właściwie to Gildie utworzyliśmy razem, a forum jest jego zasługą.

Paablo- Kumpel Amoona, to Amoon wciągnął go do gildii, super gość, poczucie humoru pierwsza klasa, we trójkę przegadaliśmy niejedną noc, nigdy nie było nudno.

Qara- Kolejna osoba z którą nie da się nudzić, wspólny exp i pogadanki do późnej nocy, ogólnie super

Baybus- No w tym przypadku można by pisać dużo , ujme to tak, jest jak kropka nad i, bez niego gildia nie byłaby taka sama, poza tym jego zapał i entuziazm jest zarażliwy, zresztą chyba wszyscy go znają

Pein - Spoko gość, niestety dość dawno nie miałam okazji z nim pogadać, ale nic straconego.

O reszcie ludzi nic więcej nie moge powiedzieć, poprostu nie miałam okazji poznać ich lepiej, mam nadzieje że w końcu będzie okazja.
Pozdro dla wszystkich

Offline

 

#10 2010-05-09 20:40:56

Capek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Pablooo!! zdaj relacje z gry:D co słychać ? jak Wam idzie:)

P.S. Może od następnego weekendu znowu zaczynam grać:)

Offline

 

#11 2010-05-10 21:59:13

 Pablooo

Administrator

8227228
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Relacja jest taka , że jest bida.nie mam czasu ostatnio zeby grac.zreszta nie mam czym grac.nie mam jeszcze kasy na odbudowe eq takze nie idzie wogole.ludzie tez cos zaprzestali tu zagladac i na gre.takze jednym slowem bida z nedza.
O to widzisz po maturach ;] to zaczynaj zaczynaj.ja nie wiem czy nie przeniose sie na jakas bardziej ambitna gra.np. na wow-a ;p ale zobaczymy dopiero w czerwcu jakos bo planuje mzinae sprzetu bo ten jest troche slaby ;]



Sura - Pablooo

Offline

 

#12 2010-05-11 15:48:39

Capek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

Może uda mi się skrypty do metina złamać to będzie super:d pracuje nad tym;p
a jeśli będziesz chciał gra w WOW-a to polecam a teraz gram właśnie fajna gierka:D
jak coś cie podexpie;p
pozdro przyjacielu xD

Offline

 

#13 2010-05-11 21:12:42

 Pablooo

Administrator

8227228
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

o to zajebiscie Capek.tylko ja bede na globalu (nigdy nie gralem ;p ) to raz ;d dwa to bede na podstwowym wowku bez dodatkow;] a trzy to ja juz gralem w wowa z 4 lata temu.bardzo fajan gra;] odezwij sie do mnie na gg 8227228 to mi powiesz co i jak ;] pozdro
a w metinie najprawdopodobniej usune konto bo znudzil mi sie.brakuje mi bosow,intstancji i rajdow ;]



Sura - Pablooo

Offline

 

#14 2010-05-12 12:48:10

Qara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 40
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

mi też brakuje tej naszej starej dobrej gildi nie jestem za twoja rezygnacja z gry

ale jak masz kasować konto to lepiej sprzedaj a jak coś chetnie przyjme jakiś eq wrazie coś to pisz gg 10947065 dogadamy sie


Qara - wojownik uniwersalny (do wszystkiego i do niczego:PP)

Offline

 

#15 2010-05-12 16:34:31

Capek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pogadajmy o członkach gildii(tylko tych których trochę znamy :))

nie usuwaj konta szkoda Twojej pracy:)
ja ściągałem Wowa i patche i gram na serwie darmowym mianowicie Hellground:) wbijaj tam za darmo wszystko:d rewelacja;p a jaki level miałeś?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkarnawał nad morzem