Mysterius

Oficjalne Forum Gildii "Mysterius"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-02-24 23:15:26

 pein1nagato

Użytkownik

25959183
Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 27
Punktów :   

wszystko o postaci ninja dagger

Chciałbym pomóc niedoświadczonym ninja więc dam wam kilka porad. Pierwsza i najważniejsza zasada jest taka: jeśli walicie z ziemi używając skili i prostych ataków, nigdy ale o nigdy nie walcie mieczem. Zaraz wyjaśnię dlaczego. Co prawda miecz może zadaje większe obrażenia i ma napisane że dodaje atak magiczny jest dużo gorszy od sztyletów. Sam sprawdziłem , że na 30 lvlu z miecza z zasadzki zabrałem 980 a temu samemu gościowi sztyletami 1670. Miecza używajcie tylko do walenia z boja. Porada druga: jak szybko się expic? Można lurować silniejszym, co jest dobrym sposobem zdobywania exp. ale dagger nadaje się też do samotnego expa. Trzecia porada : staty: dawajcie 2 zr 1 wital jeśli chcecie być dobrzy w pvp. Jeśli dobrzy w expie to dawajcie 2 wital 1 zr. Oczywiście można dać po parę pkt w siłe i inteligencję. Co do skili to polecam dawać tak : zasadzka wirujący szybki trująca krycie. Albo wirujący zasadzka trująca szybki krycie. Oba wyjścia są dobre:) Jakiekolwiek pytania co do tej postaci kierujcie do mnie.
PS: często czytajcie ku bo są tanie (zasadzka 100k wirujący 70k szybki 10k trująca chmura 2k krycie kupisz prawie za darmo)

Ostatnio edytowany przez pein1nagato (2010-03-12 23:01:46)

Offline

 

#2 2010-02-25 09:14:45

Cherie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: wszystko o postaci ninja dagger

Hej:)
Grałam troche daggerem i coś tam wiem. Zasadniczo zgadzam się z tobą ale osobiście za najlepszy skill, zarówno do expa i pvp uważam wirujący sztylet. Skill ten przy umiejętnym użyciu jest niesamowity, jeśli wykożystasz go w momencie padania ofiary to zadaje kilka potężnych obrażeń ( raz w jednym skillu trafiły mi się dwa krytyki:) ). Popieram zdecydowanie sztylety nie dasię w pełni wykożystać możliwości daggera
(zręczność) przy użyciu miecza
pozdro:)

Offline

 

#3 2010-02-25 09:23:21

 pein1nagato

Użytkownik

25959183
Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: wszystko o postaci ninja dagger

Wirujący co prawda zadaje dość duże obr ale ładuje się 25 sekund a zasadzka 15 sekund. Poza tym w pvp np z wojownikiem trudno przewrócić wroga używają sztyletów. Najczęściej to on przewraca Ciebie ponieważ atakuje 4 razy a Ty 7. 
wirujący i zasadzka oba te skile są bardzo dobre i można zacząć od któregokolwiek z nich, jednak osobiście polecam zasadzkę. Zadaj duże obr i szybko się ładuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkarnawał nad morzem